Güve ilaçlama

Ev ortamında korunması gereken birçok eşya vardır. Ne kadar temiz olunursa olunsun önlemi alınmayan konulardan biri de eşyaları güve yemesi konusudur.

Özellikle giyim kuşam ürünlerini yazlık kışlık olarak ayırma işleminde güve problemine rastlanılır. Bu problemi yok etmek için kadınların birçok yöntemi olsa da bu sorunu yok etmenin tek yöntemi güve ilaçlama hizmeti almaktır. Bu hizmet ile ev ortamında güve oluşumu önlenecektir.

Tüm odaların, duvar diplerinin, ıslak zeminlerin ve tüm alanın ilaçlanacağı bu sistemle güveler yok olacak ve alerjik oluşumlar da yok edilecektir.

Güve Oluşumundan Nasıl Kurtulabilirsiniz? 

Güve oluşumunu önlemek için ortamların sık sık havalandırılması şarttır. Ancak bu uygulama güveleri yok etme işlemi değildir. Güvelerden kurtulmanın tek ve kesin formulü güve ilaçlama hizmeti almaktır.

Küçük küçük sineklerin oldukça sinir bozucu bir şekilde her yere konduğu ve hiçbir yöntemin işe yaramadığı güveler, ilaçlama hizmeti sayesinde ortadan kaldırılabilecektir. Güveler ve larvalar ipek, yün, kürk, deri gibi birçok kumaş türü ve materyalleri yiyerek zarar veren ve  kendilerini gizleyerek tüm bir evi istila etme kapasitesine sahiptirler.

Bu bakımdan yıl içinde en az senede iki kere güve ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Bu işlem hem kişilerin sağlığını korumak hemde mekan içindeki eşyaları korumak için gerekli bir hizmettir. Güve gibi haşerelerin ilaçlama hizmetinde özel solüsyon ve ilaçlar kullanılmakta ve bu özel bileşenlerin insan sağlığına zararı bulunmamaktadır.