Kokulu İlaçlama 

Her türlü mekan ve yaşam alanının ilaçlama hizmetine ihtiyacı vardır. İlaçlama ihtiyaçları farklı farklı olurken, ilaçlama şekilleri de farklılık gösterir.

Kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemi en çok uygulanan tekniklerdir. Likit şekilde ve püskürtme yöntemiyle uygulanan kokulu ilaçlama eski yöntem ilaçlama teknikleri arasında bulunmaktadır.

Hamam böcekleri gibi kapsül halinde yumurtlayan canlılar bu yöntemle yok edilebilmektedir. Bu canlılar bir yıl içinde 8 veya 10 defa yumurtlama dönemi geçiren canlılardır.

Bu canlıları yok etmek için etkili bir yöntem olan kokulu ilaçlama yöntemi uygulanır. Bu yöntemle daha hızlı tesir gösterecek etki alınacaktır. Ortamın ilaçlama sonrasında 4 saat kapalı kalması gerekirken, bu ilaçlama sırasında evde bulunan kişilerin maske takması mecburidir.

Kokulu İlaçlama Hizmetleri 

Her ilaçlama şirketi mekanların ihtiyacına yönelik hizmet sunmaktadır. Kokulu ilaçlama yöntemi virüs, mikrop ve bakterileri kökten yok edici etkiye sahiptir. Rutubetli ve nemli alanları püskürtme yöntemiyle ilaçlamak etkili ve özel bir seçeneği oluşturur.

İnsan sağlığına zararlı olan tüm bakteri ve virüsler bu işlemin kalitesiyle kısa bir süre içinde yok olacak ve bakteri bakımından sağlığı tehdit edici hiçbir detay kalmayacaktır.

Yaşam alanlarınıza sağlık katmak ve konforlu bir alan sağlamak için ilaçlama hizmetinde kaliteyi tercih etmeniz doğru bir seçimi sağlayacaktır. Hijyen, sterilizasyon, rahatlık ve sağlıklı olmak için bu detaya özen gösterilmesi şarttır.