Doğru Bir Firma Tercihiniz

En önemli sorunlarınıza profesyonelce yaklaşarak sizi, ailenizi, çevrenizi haşerelerden, virüslerden korunmanıza yardımcı oluyoruz.

Bize Sorunlarınızdan Bahsedir..! Sizi Dinleyecek ve Sorunlarınıza Çözüm İçin Elimizden Geleni Yapacağız.

Her Yaptırdığınız İşinizde % 30 Avantaj Sağlayarak Kazançlı Çıkın

Leiurus Grup; Pest Control, Temizlik, Çevre Danışmanlık Proje Yönetimi, İnovasyon, Bitki Koruma ve Peyzaj olarak; 10 yılı aşkın tecrübesi ile İstanbul ve çevre şehirlerde kurumsal olarak hizmet vermekte.

Leiurus Grup, her geçen sene kadrosunu güçlendirerek, teknoloji ile bire bir özdeşleşen; müşterileri ile kurumsal ticaret hayatını benimseyerek onlara yardımcı olmaya özen gösteren Sağlık Bakanlığı onaylı bir şirkettir.

Şirket, misyon ve vizyonunda tamamen çözüme odaklı; dürüst, yerinde ve zamanında vaadini yerine getirmeyi görev bilen, müşteri çözüm noktasıdır. Siz değerli müşterilerimizin yaşadığı problemlerin çözüm merkezi olmaktan son derece mutluluk duyarız.

Çok Yüksek Riskli Alanlar: Lokal müdahale odası ve bu alanlar içinde bulunan veya bu alanla ilişkili olan koridor, depo, toplantı odası, büro ve personel odalarıdır. Bu alanlarda en üst düzeyde, sık ve etkin temizlik yapılmalıdır.

Kemirgenler çevreye yaydığı mikroorganizmalar sebebiyle zararlı hastalıklara yol açar. Leiurus Grup olarak hayvanların, çevrenin ve insanların güvenliği için kemirgen öldürücü yemler, mekanik sistemler ve kovucular gibi en etkili yöntemlere ve donanım ürünlerine sahibiz.

Leiurus Group Pest Control, Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Hizmetleri olarak, kullandığımız ilaçlar tamamen güvenilir, %100 garantili; leke ve koku bırakmayan ilaçlardır..

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, kendi ihtiyaçlarımız olarak önemsiyoruz. Sadece hizmet veren bir şirket olarak değil, ev/mekan sahibi gibi düşünüyor ve hareket ediyoruz. Müşterilerimizin isteklerini paylaşıyoruz, mağduriyetlerini en hızlı ve etkili yöntemlerle gidermek için bütün bilgi ve birikimlerimizi kullanarak sonuca ulaştırıyoruz – böylece mağduriyetlerini paylaştığımızı biliyorlar.

10 yılı aşkın tecrübemizle İstanbul genelinde siz müşterilerimize böceklerden arınmış ve huzurlu bir hayat sunmak için mücadele ediyoruz. İşinde uzman ekibimize her daim güvenebilirsiniz..

Aklınızda Bulunsun

Firmamız Kurulduğu Günden Bu Yana Binlerce Müşterisine % 100 Başarılı Uygulamalar Sunmuş, Hali Hazırda Periyodik Olarak Hizmet Verdiği Yüzlerce Kurumsal Müşterisi Vardır.