Tahta Kurusu İlaçlama 

Tahta kuruları kişileri son derece rahatsız eden haşerelerden biridir. Kaşıntı yapması için görünür olmaları yeterli olan bu canlılar, geçtikleri yüzeylere dokunan kişilerin de kaşıntı gibi alerji yaşamalarına sebep olmaktadırlar.

Yaşam alanlarındaki kaliteyi, steriliteyi ve konforu yok eden bu canlılar nitelikli bir tahta kurusu ilaçlama firmasından hizmet alındığında yok edilecektir.

Her ortamda bulunan bu haşereler, özellikle mobilya içlerinde, yün yastık ve yorganlarda ve kapı aralıklarında ortaya çıkabilirken, giyim ürünlerinde de ortaya çıkabilir. Tahta kurularını tek imha etme yöntemi ilaçlama şirketlerinden alınacak olan hizmetle mümkün olacaktır.

Tahta Kurusu Zararlı Mı? 

Bir mekanda tahta kurusu olması yaşam kalitesini düşüren, sürekli alerjik reaksiyonları ortaya çıkaran bir durumdur. Bu bakımdan bir ortamın temiz oluşu da tahta kurusunun olmamasına bağlıdır. tahta kurusu ilaçlama hizmetiyle, sterilite ve hijyen sağlanacak ve sürekli kaşınma durumu da ortadan kalkacaktır.

Tahta kurusu ilaçlama hizmetinde kullanılan püskürtmeli ilaçlar, derinlemesine nüfuz ederek, tahta kurusu yavrularını ve erişkin tahta kurularını da yok edecektir. İnsan sağlığı açısından risk oluşturmayan bu ilaçlar, tahta kurularına karşı ise büyük etki gösterecektir.

Yaşam alanlarınızdaki steriliteyi sağlamak, bakteri ve virüslerden korunmak ve alerjik reaksiyonları yok etmek için tahta kurusu ilaçlama hizmetleri almanız yeterli olacaktır. Çocuk büyük farketmeksizin bireyleri rahatsız eden bu sorunun acilen çözüme kavuşturulması önem taşımaktadır.