Leiurus Grup 2008 yılında Kurulan, İlaçlama, Dezenfeksiyon, Temizlik ve Peyzaj Alanlarında Hizmet Veren Firmadır

Sağlık Bakanlığı Onaylı Leiurus Grup, haşere kontrol hizmetleri, temizlik, çevre danışmanlığı, peyzaj ve bitki koruma hizmetleri olarak İstanbul Ve çevre şehirlerde, profesyonel, uzman ve geniş kadromuzla hizmet vermekteyiz.

10 yılı aşkın tecrübemizle İstanbul genelinde siz müşterilerimize böceklerden arınmış ve huzurlu bir hayat sunmak için mücadele ediyoruz. İşinde uzman ekibimize her daim güvenebilirsiniz..!

Leiurus Grup Pest Control, Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Hizmetleri olarak, kullandığımız ilaçlar tamamen güvenilir, %100 garantili, leke ve koku bırakmayan ilaçlardır..

Halil İbrahim KARABULUT

Leiurus Grup Genel Müdürü

Firmamız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Broşürümüze bir göz atın…

seni korumak bizim işimiz

2008'den bu yana, İstanbul'da kurulan Leiurus Grup İlaçlama, Dezenfeksiyon, Temizlik ve Peyzaj alanlarında hizmet vermektedir.

İlaçlama

Son derece önemli olan bu uygulamalar sayesinde kişiler hem kendilerini hem de çevrelerini ciddi hastalık risklerinden koruma imkanı buluyorlar.

Detaylı Bilgi Alın

Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon çalışmaları sayesinde hem kişiler hem de mekânlar büyük çapta mikroplardan arındırılıyor hem de kişilere zarar verme riski tamamen ortadan

Detaylı Bilgi Alın

Temizlik

Ortamda bulunan mikropların temizlenmesi, çok daha hijyenik bir ortamda yaşanılması ve hastalıkların önlenmesi için temizlik işlerine önem verilmesi gerekir.

Detaylı Bilgi Alın

Peyzaj

Peyzaj kelimesinin anlamına baktığımız zaman Fransızca’dan alınmış olan resim ve fotoğraf sanatı anlamına gelen bir terim olduğunu söyleyebiliriz.

Detaylı Bilgi Alın
Neye ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Hangi tür hizmet size uygun olduğunu saniyeler içinde öğrenin..!

Çalışanlarımız Sizin için Burdalar

Siz değerli müşterilerimize daha profesyonel hizmet sunmak adına eğitimli ve sertifikalı personeller ile çalışmaktayız.